Контакти

Стільниці

Телефон відділу стільниць: +380949223417

Стільниця в Івано-Франківську задає тон дизайну кухні, оскільки вона повсякчас знаходиться у полі зору. Водночас це основна робоча поверхня, на яку припадає левова частка навантажень та механічних впливів. Тому якісна стільниця для кухні повинна мати декілька рис: дизайн, який органічно вписується в інтер’єр кухні, надійність і довговічність.
Якісна стільниця, купити в Івано-Франківську
Щоб недорого купити в Івано-Франківську стільницю, яка відповідає цим вимогам, завітайте до виставкової зали компанії «ДубКо». Вона знаходиться за адресою: вул. Репета, 8а. У нашому салоні:

• Великий асортимент. У нас найбільший вибір стільниць в Івано-Франківську – понад 170 декорів, які імітують природний камінь, мармур, метал, цінні породи деревини, пластик та інші матеріали.
• Якісні товари. В нашому каталозі – стільниці FAB (Італія), EGGER (Австрія), LUXEFORM (Україна) Swiss Krono (Україна) та ін. Це виробники, знані в Європі та у нас завдяки стильному дизайну та незмінно високій якості продукції.
• Низькі ціни. У нас приємні ціни та гнучка система знижок, розмір яких залежить від об’ємів закупівлі та сліпучості вашої посмішки. Ґарантуємо, що ви будете вдоволені нашою ціновою політикою.

Попри те, що наші менеджери та фахівці з виробництва меблів готові задовільнити будь-яку вашу фантазію у сфері дизайну інтер’єру кухні, ми не йдемо на жодні компроміси, коли йдеться про якість. Тому всі стільниці, запропоновані на сайті та в салоні, відповідають найжорсткішим європейським та українським стандартам. Вони не виділяють речовин, шкідливих для здоров’я, та стовідсотково безпечні для людей, які користуються стільницями під час приготування чи споживання їжі.
Якісні стільниці в Івано-Франківську
Вам потрібно більше аргументів, щоб купити стільницю в Івано-Франківську в компанії «ДубКо»? Ось вони:

Якісна обробка. Ми маємо сучасне деревообробне обладнання, за допомогою якого швидко, якісно та недорого оброблюємо плитні матеріали. Треба обрізати плиту чи обробити торець стільниці? У нас є автоматичні пильні центри та крайко-облицювальне обладнання саме для цих задач.
Індивідуальний підхід. Ми любимо виготовляти стільниці нестандартних розмірів та форм. Дайте простір своїй уяві і зробіть ескіз, а наші фахівці допоможуть втілити ваші дизайнерські фантазії у життя.
Акуратна доставка. Ми ретельно пакуємо вантажі, щоб запобігти пошкодженню поверхонь стільниць під час транспортування. У компанії є свій автопарк, тож ми можемо доставити товар у будь-яку точку Івано-Франківська чи області у зручний для вас час.