Якісні меблі для готелю місто Івано - Франківськ

Для створення затишної і привабливої атмосфери в салоні краси, перукарні або SPA-центрі вам знадобляться сучасні корпусні меблі. Наша компанія виготовляє найпопулярніші інтер’єрні рішення меблів в салон краси:

  • демонстраційні вітрини для викладки косметичної продукції чи обладнання;
  • спеціалізовані столи та робочі місця для майстрів: манікюрні столики, перукарські моделі з дзеркалами та освітленням, масажні столи та кушетки;
  • системи для оформлення зони reception, зони відпочинку або залів очікування: стійки, дивани або крісла, журнальні столики;
  • бокси для рушників;
  • шафи для зберігання професійного інвентарю.

Наші спеціалісти допоможуть не тільки підібрати матеріали для майбутніх меблів, а й ефективно спланувати простір перукарні чи косметологічного кабінету, здійснити зонування і зробити умови роботи майстрів ще більш комфортними!

Меблі для перукарень в Івано-Франківську

Якщо ви вже готові обговорити майбутній проект меблів для перукарень в Івано-Франківську чи салонів краси, зателефонуйте менеджеру. Ми оперативно почнемо розробку дизайн-проекту, підберемо матеріали і візьмемося за створення інтер’єру. Для оптових замовників діють знижки до 15%, можна оформити кредит.

Замовляйте меблі для перукарень та салонів краси в компанії «ДубКо»

Дизайн-студія «ДубКо» знаходиться за адресою: вул. Ребета, 8а .
Додаткова консультація стосовно замовлення меблів для перукарень– за номерами:  +38 (099) 025-38-85