Контакти

Компанія «ДубКо» – це якість, перевірена роками

Компанія «ДубКо» успішно працює на ринку меблевих комплектуючих з 2004 року.

Продаж матеріалів та їх обробка, а також фурнітура та комплектуючі для виробництва – це основний напрямок нашої діяльності.

Компанія «ДубКо» – це кваліфікований персонал, головний офіс та філії компанії, великі склади продукції, зручні оглядові зали, сучасно обладнані виробничі цехи та безліч програм лояльності для наших клієнтів. Все це ми створювали понад 12 років важкою та ретельною працею, щоб Ви могли із задоволенням користуватися нашими послугами.

Велику увагу ми приділяємо асортименту продукції та її якості. Для нас важливо, щоб майстри та клієнти користувалися тільки безпечними матеріалами, котрі зберігаються на модернізованих складах зі зручною логістикою. Також маємо власний автопарк спеціалізованих та вантажних машин, що здійснюють доставку в будь-яку точку міста чи області.

В компанії «ДубКо» працюють винятково професіонали

Ми багато вкладаємо в наших працівників, адже персонал – це головний фундамент компанії. Ми стараємось, щоб кожен у нашому колективі був професіоналом свого напрямку діяльності, тож відвідуємо національні виставки, відслідковуємо новинки технологій, підтримуємо ідейні рішення.

За роки роботи компанія отримала неоціненний досвід виробництва меблів, тому у 2012 році було прийнято рішення про відкриття власної дизайн-студії. Завітавши туди Ви зможете отримати відповіді на будь-які питання, що стосуються меблів та їх виробництва, отримати консультацію спеціаліста стосовно інтер’єрних рішень Вашого дому та зробити замовлення. Адже, окрім продажу матеріалів, ми виготовляємо сучасні корпусні меблі:

Для «ДубКо» клієнт — це головне

Ми любимо і цінуємо кожного свого клієнта! Для Вас ми відкрили великий склад-магазин по вул. Ребета, 8А з широким асортиментом продукції, для зручності обслуговування регіону відкрито склад-магазин в м. Надвірна, а також в центрі міста – дизайн-студію.

Компанія «ДубКо» надає своїм клієнтам: асортимент – весь спектр продукції для виробництва корпусних меблів різних виробників і цінових діапазонів, доступні ціни, тільки якісні і екологічні матеріали; наявність – великі складські запаси товару, що дозволяють мати завжди в наявності товар, незважаючи на сезонність; виробничі послуги – обробку плитних матеріалів європейського фабричного якості в короткі терміни; сервіси – клієнтоорієнтований сервіс, швидке і якісне обслуговування, роботу кваліфікованого персоналу, індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Завітайте до магазинів компанії «ДубКо» в Івано – Франківську та неодмінно станете постійним клієнтом!