меблі від дизайн — студії «ДубКо»Комапнія «ДубКо» є одним з лідерів на ринку Франківщини серед постачальників фурнітури та складових для виготовлення меблів. Завдяки широкому асортименту товарів та матеріалів, якісному сервісу та сучасному обладнанню, наші магазини стали основним місцем покупок для майстрів по виготовленню корпусних меблів.

Тож, перш ніж відкрити власну дизайн-студію, ми 12 років ретельно вивчали всі тонкощі та деталі меблевого ремесла і тепер відмінно знаємо, як зробити Вашу оселю затишною, безпечною та практичною. За три роки дизайнерської роботи ми втілили сотні цікавих проектів та стільки ж зробили щасливими їх власників!

В нашому арсеналі є багато інструментів, якими ми Вас приємно здивуємо:

  • Модні та якісні матеріали світових виробників;
  • Екологічні матеріали, що ідеально підійдуть і для дитячої;
  • Сучасні технології 3D-дизайну;
  • Послуга «виїзду спеціаліста додому» для зняття замірів – БЕЗКОШТОВНО!
  • Індивідуальний підхід – ми гарантуємо Вам 100% унікальність дизайну!

Дизайн — студія «ДубКо»: якість понад усе

Усі роботи ми виконуємо на власному виробництві з використанням найсучаснішого обладнання. Наші майстри та дизайнери досвідчені спеціалісти і є гордістю нашої компанії. Ми вкладаємо в розвиток нашого персоналу та піклуємось про якість надання послуг.

Найважливішим завданням компанії є задоволення будь-яких Ваших забаганок, бо робити меблі класно – це наша улюблена робота. А Ви знали, що 93% наших клієнтів рекомендують наші послуги своїм знайомим?!:)

На сьогодні, Ви можете завітати до нашої майстерні по вул. Ребета, 8а та неодмінно стати нашим постійним клієнтом.

Переконайтесь в якості роботи дизайн — студії «ДубКо» і ви!